Duyurular   |  
  • Tarih : 19-22 EYLÜL 2019
  • Şehir : İSTANBUL
  • Lokasyon : Medipol Üniversitesi

Davet

Sevgili Meslektaşlar ve Dostlar,

Sizleri ses problemleri ve tedavisi alanında 2019`un önemli bir toplantısına davet etmek istiyoruz. Voiceİstanbul “ses” in farklı açılardan ele alınacağı uluslararası bir konferans olup 19- 22 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul`da gerçekleştirilecektir.

Toplantımız ses ile ilgilenen ya da gelecekte ilgilenmeyi planlayan kulak burun boğaz hekimleri, dil ve konuşma terapistleri, ses ve şan eğitmenleri, tüm ses icracıları ve sahne sanatçılarını kapsayan multidisipliner bir toplantı olacaktır. Amacımız, ortak olan “ses” alanında farklı bakış açılarıyla uğraşan bu uzmanlık alanlarının biraraya gelmesi, karşılıklı bilgi ve tecrübe aktarımının sağlanması, disiplinler arası temas ve işbirliğinin geliştirilmesidir.

Çok sayıda panel, konferans, vaka tartışma seansı, ve poster sunumu ile ses bilimi, ses eğitimi, ses sağlığı ve ses problemleri alanlarındaki gelişmeler bilim ve sanat camiasına sunulacaktır. Düzenlenecek kurs ve çalıştaylarla alanlarında uzman olan kişiler tecrübelerini birebir katılımcılara aktaracaklardır.

VoiceIstanbul Ses Konuşma ve Yutma Bozuklukları Derneği tarafından Profesyonel Ses Derneği, Dil ve Konuşma Terapistleri Derneği ve Medipol Üniversitesi işbirliği ile düzenlenmektedir.

Hepinizi Eylül 2019`daki toplantımızda aramızda görmekten mutluluk duyarız....

Saygılarımızla,

Doç. Dr. Sevtap Akbulut
Prof. Dr. Kürşat Yelken
Kongre Başkanları
Ses Konuşma ve Yutma Bozuklukları Derneği